ETKİNLİK AÇIKLAMASI

Karadeniz Teknik Üniversitesi İnşaat Kulübü olarak inşaat sektörünün nabzını tutmak, öğrenci arkadaşlarımıza teknik ve sosyal donanım sağlamak ve Trabzon'un eşsiz doğasını tanıtmayı amaçladığımız, ulusal çapta düzenlediğimiz organizasyonumuz İLK-İM'19 , 21-24 Nisan 2019 tarihleri arasında gerçekleşecektir.

 

Karadeniz Teknik Üniversitesinde ulusal çaptaki ilk ve tek etkinliği düzenlemenin haklı gururuyla birlikte bu sene beşinci kez düzenleyecek olmanın heyecanı içerisindeyiz. Logaritmik olarak her alanda sürekli artış gösteren etkinliğimiz, Türkiye genelinde alanının en donanımlı etkinlerinden biri olmuş ve büyük bir prestij kazanmıştır.


İLK-İM'19'da da, her zaman olduğu gibi sizlere en iyiyi sunmak ve Trabzon'dan unutulmayan hatıralarla ayrılmanızı hedeflemekteyiz. Bu bağlamda sizler için harika bir program hazırladık. Hadi kısaca onlardan bahsedelim :


1. GÜN

-Gelişler

-Teknik Geziler

- Akşam Yemeği + Eğlence

- İlyas YALÇINTAŞ Konseri


2. Gün

-Kahvaltı

-Açılış Konuşmaları

-İLK-İM'19 Özel Tiyatro Gösterimi

-Oturumlar

-Öğle Yemeği

-Oturumlar

-Akşam yemeği + Eğlence

-Açık Hava Sineması


3. GÜN

-Kahvaltı

-Oturumlar

-Öğle Yemeği

-Oturumlar

-Kapanış Konuşmaları

-Uzungöl'e Ulaşım

-Sürpriz Akşam Yemeği

-Eğlence

-Uzungöl'de Konaklama


4. GÜN

-Uzungöl'de Kahvaltı

-Serbest Zaman

-Trabzon'a Varış

-Veda...


Bütün bunların dışında çekilişler, sürpriz hediyeler ve daha fazlası İLK-İM'19'da sizlerle olacak. Ayrıca DORÇE Prefabrik'in ana sponsorluğunda gerçekleşecek organizasyonumuzda pek çok alanında uzman firma ve uzman konuşmacıların katılacağı oturumlarımız, tecrübelerinize tecrübe; bilgilerinize bilgi katacak.


Konuşmacı listesi ve etkinlik planlaması ilerleyen günlerde web sitemiz ve sosyal medya hesaplarımızdan sizlere duyurulacaktır.


Başvuru yapmak için ne duruyorsun! 


İLK-İM huydur bizde, peki ya sizde?


KTÜ İNŞAAT KULÜBÜ AİLESİ


#İLKİMHuydurBizde

#KİKçalışıyor


KONUŞMACILAR